O NÁS

VÍCE O SPOLEČNOSTI

Naše hlavní zaměření spočívá v provádění stavebních prací a inženýrské činnosti jak pro soukromé investory řešící rodinné domy, tak pro velké firmy řešící developerské projekty.

Za dobu své činnosti jsme realizovali projekty pro soukromé subjekty, ale i pro tak náročné klienty jako jsou společnosti Správa železnic s.p., LUCON CZ, s.r.o. (Siemens Mobility s.r.o.), AVE Kladno s.r.o., TTC REAL ESTATE a.s., Sportovní zařízení města Příbram, apod. Jsme hrdí na to, že většina z našich klientů se na nás se svými požadavky obrací opakovaně.

Jsme malá, ale o to efektivnější společnost, ve které jsou majitelé přímo zapojeni do procesu samotné realizace, a tak ručí svým jménem za provedenou práci. Jsme velmi často spolehlivým subdodavatelem pro významné stavební společnosti působící v České republice.

Těšíme se na spolupráci s každým investorem a věříme v dlouhodobou spolupráci.

Naše společnost se nevěnuje pouze realizaci staveb, také se zabývá filantropií. Snažíme se pomáhat jak hmotnými, tak finančními dary. V roce 2021 jsme mezi naše obdarované zařadili dětské domovy v Jemnici (www.ddjemnice.cz) a Budkově (www.ddbudkov.cz), kterým jsme darovali školní a kancelářské potřeby. I další roky jsme každé Vánoce, Velikonoce a při dalších příležitostech vždy na „naše“ děti mysleli a posílali jim spousty dárků, hraček a překvapení.
Mezi naše stálé obdarované patří Sbor Dobrovolných Hasičů Zhořec, kterému každý rok darujeme materiální vybavení, např. čerpadlo, plovoucí sací koš, výstroj, atd.

 

Máte zájem o spolupráci? Neváhejte nás kontaktovat

NAŠE REFERENCE